Brain Out 138. Seviye ”Kağıt Değirmeni Hızla Çevir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kağıt değirmeni hızla çevir sorusunda doğru cevap nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan kağıt değirmeni hızla çevir sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”kağıt değirmeni hızla çevir” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 138. Seviye: Kağıt değirmeni hızla çevir

Oyunda sorulan ve artık klasikleşip can sıkıcı hale gelen bu tip sorulardan biriyle karşınızdayız. Öncelikli ifade etmek gerekir ki buna benzer sorular daha önce de defalarca kez soruldu ve hepsinin cevabı aşağı yukarı aynı sadece yönleri değişiyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Salla

Evet, bu kadar basit. Oyunda sorulan bu seviyede soruya doğru cevap verebilmek için öncelikli olarak yapmanız gereken telefonu sallamanız. Bunun için telefonu hızlı bir şekilde sağa ya da sola yatırarak rüzgar gülünün dönmesini sağlayın.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Bu tarz sorularda yapmanız gereken şey belli. Hatta bu yöntemi otomatik olarak tüm sorularda denemek mümkün. Öte yandan soru cümlesinde yer alan ifadeler ve kelime oyunlarına da dikkat etmeniz gerekecek. Aynı zamanda ekranda yer alan her bir nesneye de özellikle dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: