Gündelik Hayat

Brain Out 45. Seviye ”En Büyük Sayıyı Yapmak İçin 1 Kibrit Hareket Ettir” Sorusunun Cevabı Nedir?

En büyük sayıyı yapmak için 1 kibrit hareket ettir sorusunda doğru cevap nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan ve çözümü en zor sorular arasında yer alan en büyük sayıyı yapmak için 1 kibrit hareket ettir sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda çözümü en çok aratılan Brain Out sorularından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”En büyük sayıyı yapmak için 1 kibrit hareket ettir” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 45. Seviye: En büyük sayıyı yapmak için 1 kibrit hareket ettir

Oyundaki en kallavi sorular arasında yer alan bu seviyde sorunun doğru cevabını bulabilmek için biraz analitik zekanızı kullanmak gerekiyor. Bunun için de hızlı ve nokta atışı bir düşünme yapınız olması gerekiyor. Gelin bakalım bu sorunun cevabı neymiş?

Sorunun Doğru Cevabı: En Büyük Sayı 965

En büyük sayı 965 olabiliyor. Bunun için de 385 sayısındaki 8 rakamının üstündeki kibriti alıp 3 rakamının sol üstüne koyun. Böylece sorunun doğru cevabına da ulaşmış olacaksınız. Aslında çok da zor bir soru değilmiş ha öyle mi?

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda her şeyden önce soru cümlesine ve burada geçen kelime ve ifadelere dikkat edin. Bizzat soru cümlesinin kendisi ya da soru cümlesinde geçen kelimeler doğru cevap olabiliyor. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak ya da telefonu sallamak doğru cevap olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.