Brain Out 40. Seviye ”Bu Soruyu Çözebilir misin? Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu soruyu çözebilir misin sorusunda doğru cevap ne? Brain Out isimli oyunda sorulan bu soruyu çözebilir misin sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan ve oyuncularıın sıklıkla kafasının karıştığı bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise ”bu soruyu çözebilir misin” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Deprem Fırtınası Nedir? Ne Kadar Sürer?

Brain Out 40. Seviye: Bu soruyu çözebilir misin?

Oyunda sorulan sorular arasında zor görünen ama oldukça basit olan sorular listesinde bu soru belki de en üste oynar. Soruya şöyle dikkatli bakıldığı zaman aslında sorunun doğru cevabını da net bir şekilde ortaya çıkarmış oluyoruz. Gelin bakalım cevap neymiş?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Tüm İpuçları Kel ve Gözünde Yara İzi Olan Bir Adama İşaret Ediyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: 39

Evet, bu zor gibi görünen ama oldukça basit olan seviyede sorunun doğru cevabı 39 sayısıdır. Bu nedenle şunu söylemek de fayda var ”her soruda bu kadar fazla düşünmeyin” ve önünüze çıkan detayları kaçırmayın.

Brain Out Nasıl Çözülür?

İlginizi Çekebilir:  Deprem Belirtileri Nelerdir? Depremi Önceden Bilmek Mümkün mü?

Sorularda fazla kafa yorduğunuz anlaşılıyor. Bunu fazla yapmayın. Oyunun genelinde yer alan soruların hemen hemen çok az bir kısmı zeka gerektiriyor. Onun dışında hepsini biraz dikkatle çözebilirsiniz. Soru cümlesine dikkat edin. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele tıklayıp telefonu sallayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce