Brain Out 88. Seviye ”En Düşük Mümkün Olan Sayı Nedir” Sorusunun Cevabı Ne?

En düşük mümkün olan sayı nedir sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan ‘En düşük mümkün olan sayı’ sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”En düşük mümkün olan sayı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 88. Seviye: En düşük mümkün olan sayı

Oyunda sorulan sorular arasında en zor sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabı için fazlaca düşünmeye gerek yok. Nitekim çoğu soruda olduğu gibi bu soruda da hile hurdaya başvuracağız. Bu yüzden hile neymiş gelin bakalım.

Sorunun Doğru Cevabı: 999

Cevap kısmının solunda yer alan – işaretini yukarı kaydırın ve 999 yazın. Bu sayede otomatik olarak soruda istenilen cevaba da ulaşmış ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit ve kolay. Diğer sorularda görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

İlk adım olarak soru cümlesine geçen ifadeleri ve kelimeleri iyi anlayın. Daha sonra ise bazı sorularda telefonu sallayın, ters çevirin ya da sağa veya sola döndürün. Bu sayede soruları daha hızlı çözmeniz mümkün hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: