Brain Out ”Hangi Pençe Kedinin Uzanmış Pençesine Benzer” Sorusunun Cevabı Nedir?

Hangi pençe kedinin uzanmış pençesine benzer sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyununda sorulan hangi pençe kedinin uzanmış pençesine benzer sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Hangi pençe kedinin uzanmış pençesine benzer” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Düdüklü Tencere Bulaşık Makinesinde Yıkanır mı?

Brain Out 78. Seviye: Hangi pençe kedinin uzanmış pençesine benzer

Bu şaşırtmalı soruda sorunun doğru cevabını vermek için öncelikle acele etmenize hiç gerek yok. Nitekim soru oldukça kolay ve basit. Bu nedenle soru cümlesini iyi okumak ve ekranda yer alan objelere ve ifadelere iyi dikkat etmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Banu Artık Dünya'ya Geri Dönmeli'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Kedinin Kapalı Pençesi

Evet, Hangi pençe kedinin uzanmış pençesine benzer sorusunda doğru cevap kedinin kapalı pençesi olacak. Sorunun doğru cevabı için kedinin kapalı pençesine dokunursanız sorunun doğru cevabını da vermiş olacaksınız.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorularda ilk olarak sorunun doğru cevabını bulmanın aslında çok da zor olmadığını söyleyelim. İlk olarak soruları iyi okuyup özellikle soru cümlesinde geçen ifadelere dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da sağa sola çevirmek de iyi bir çözüm.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 6. Seviye “En Küçükten En Büyüğe Doğru Hayvanlara Tıklayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce