Gündelik Hayat

Brain Out 93. Seviye ”Küçük Kızın Keki Yemesine Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Küçük kızın keki yemesine yardım et sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan küçük kızın keki yemesine yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından ve bu soruların çözümünden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Küçük kızın keki yemesine yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 93. Seviye: Küçük kızın keki yemesine yardım et

Bu soruda doğru cevaba ulaşabilmek adına oldukça farklı ve dolambaçlı yollardan geçmek gerekiyor. Bunun için aşağıda belirtilen sorunun doğru cevabı kısmında verilen talimatları yerine getirmeniz gerekecek. Bakalım sorunun doğru cevabı neymiş?

Sorunun Doğru Cevabı:

İlk olarak kızı kekin olduğu yere doğru çekiyoruz. Ardından kekin üzerinde yer alan tahta çubuğu sola kaydırıyoruz. Böylece kızın keke ulaşmasını sağlıyoruz. İşte bu kadar dolambaçlı bir soru ama kolay. Diğer sorularda görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Sorulara doğru cevap verebilmek için ilk olarak soruyu iyi anlmaka gerekiyor. Bunun yerine soru cümlesine de dikkat edebilirsiniz. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, sağa sola döndürmek ya da yan yatırmak da önemli birer çözüm yöntemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds