Brain Out 95. Seviye ”Bu Oyunu Yine Kazanmak Gerekir Şimdi Sıra Sende” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu oyunu yine kazanmak gerekir şimdi sıra sende sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan Bu oyunu yine kazanmak gerekir şimdi sıra sende sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Bu oyunu yine kazanmak gerekir şimdi sıra sende” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 95. Seviye: Bu oyunu yine kazanmak gerekir şimdi sıra sende

Oyunda sorulan en çetrefilli sorular listesinde yer alan bu seviyede aslında sorunun doğru cevabını bulmak hiç de kolay değil. Bu yüzden bu soruda ekranda yer alan bazı nesnelere ve objelere iyi dikkat etmek gerekiyor. Bakalım doğru cevap neymiş?

Sorunun Doğru Cevabı

İlk olarak yuvarlağı sağ üste bir yere getirin ardından da en sağ alt kısma da dokunun. Böylece sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Diğer sorularda görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Öncelik yapmak gerekirse ilk olarak soru cümlesini iyi okuyun ve buradaki kelime oyunlarına dikkat edin. Hiçbir nesneyi atlamayı ve son olarak da bazı sorularda ekrana rastgele dokunun, telefonu sallayın ya da sağa sola çevirerek sorunun doğru cevabına ulaşmaya çalışın. İşte bu kadar basit.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle