Gündelik Hayat

Brain Test “Eren’in Artık Biraz Sağlıklı Beslenmesi Gerekiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Eren’in sağlıklı beslenmesi gerekiyor sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda sorulan Eren’in sağlıklı beslenmesi gerekiyor sorusunun cevabı ne? Hem AppStore hem de diğer oyun platformlarında en çok oynanan, indirilen ve beğenilen mobil oyunlar arasında yer alan Brain Test isimli oyun, gerek zeka sınırlarını zorlayan soruları gerekse dikkat gerektiren soruları ile oyunculara keyifli anlar yaşatıyor. Soruların önemli bir kısmı, zeka sınırlarını zorlamaktan ziyade daha dikkatli olmaya zorluyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Eren’in sağlıklı beslenmesi gerekiyor” sorusundan söz edeceğiz. 

Eren’in Sağlıklı Beslenmesi Gerekiyor 

Soruda Eren’in önünde solda hamburger, onun yanında çorba, onun yanında brokoli ve en solda da tatlı göze çarpıyor. Eren’in sağlıklı beslenmesi için bunlardan ya çorbayı ya da brokoliyi önce yemesi lazım ancak Eren’in ağzına bunlardan birini uzattığınız zaman küçük Eren yemek istemiyor ancak bölümü geçebilmek için Eren’in sağlıklı olanlardan yemesi lazım peki bu nasıl gerçekleşecek? 

Doğru Cevap: Hamburgeri Uzatın Brokoliyi Verin 

Evet aynen bu şekilde. Eren’e önce hamburgeri uzatır gibi yapın ki Eren sevinçten ağzı açık kalsın. Tam ağzı açıkken de brokoliyi ağzına tıkıştırın. Böylece zorla da olsa Eren sağlıklı beslenmiş olacak. Diğer sorulan sorulardan farklı olarak daha farklı bir çözümü olan bu soruda Eren’in yiyecekler karşısındaki tavrı, hangi yiyeceği vermemiz gerektiğini belirliyor. Bu nedenle önce hamburgeri daha sonra brokoliyi veriyoruz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Daha önce bu oyunun nasıl çözülmesi gerektiğine dair çeşitli ipuçları ve taktikleri sizlerle paylaşmıştık ancak üzerinde durmakta fayda var. Oyun, genel olarak dikkat üzerine kurulu. Yani ekranda olanlara ve ekranda verilenlere ayrı ayrı dikkat etmeniz gerekiyor. Sorunun cevabının ekrandakiler olduğunu unutmayın. Soru tümcelerini iyi okuyun. Ayrıca bazı sorularda telefon sallamak ya da yan çevirmek de zaman zaman cevap olarak kabul edilebiliyor. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi