Gündelik Hayat

Brain Out ”Oyunu Kazanmak Zorundasın” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out oyununda sorulan oyunu kazanmak sorusunun cevabı nedir? Oyunu kazanmak zorundasın sorusunun doğru cevabı ne? Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen zeka testi soruları ve oyunları, kullanıcıların ilgisini çekiyor. Oyunlarda sorulan bazı soruların aşırı dikkat istemesi ve zaman zaman da zeka sınırlarını zorlaması ile oyun daha da çekici bir hale gelebiliyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”oyunu kazanmak zorundasın” sorusundan söz edeceğiz.

Oyunu Kazanmak Zorundasın

Brain Out adlı oyunun 13. bölümünde sorulan ‘oyunu kazanmak zorundasın’ sorusu, oyuncuları bir hayli zorluyor. Bölümü geçebilmek de hayli zor. XOX alanlarının olduğu bu bölümde oyunun doğru cevabını sizlerle paylaşalım. Bakalım doğru cevap neymiş?

Sorunun Doğru Cevabı

XOX alanlarının olduğu yerin soluna ve tam ortasına aynı anda dokunun ve ortaya bir görüntünün çıkmasını bekleyin. Böylece 13. bölümü geçeceksiniz.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda bulunan en temel kurallardan biri oyunda yer alan soruları doğru ve düzgün okunması. Oyuncuları da en çok zorlayan temel nokta burası. Öte yandan bazı soruların cevapları hiçbir zaman ilk aklınıza gelen olmuyor. Soruların cevaplarını da bu şekilde bulabilirsiniz. Aynı zamanda soruların cevaplarını telefonu sallayarak telefonu döndürerek veya telefonu sağa sola çevirerek bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.