Brain Test 127. Seviye “En İyi Arı Balını Kim Yapar” Sorusunun Cevabı Nedir?

En iyi arı balını kim yapar sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan en iyi arı balını kim yapar sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “en iyi arı balını kim yapar” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 173. Seviye ''Sütü Sağ'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 127. Seviye: En İyi Arı Balını Kim Yapar

Oyunda sorulan sorular arasında öncekilere en çok benzeyen seviyelerden biri bu. Her 10 seviyede bir buna benzer bir soru kesinlikle çıkıyor. Genelde oyuncuyu yanıltan ve dikkatini başka bir yöne çeken bu tarz sorularda doğru cevap aslında çok uzakta değil. 

Sorunun Doğru Cevabı: Arı 

Evet, soru cümlesinde yer alan “arı” kelimesinin üzerine bastığınız zaman sorunun doğru cevabını bulmuş oluyorsunuz. Yukarıda da değindiğimiz gibi buna benzer sorular her 10 seviyede bir karşımıza çıkıyor. Bu soruya “arı” kelimesinin üzerine tıklayarak cevap verirseniz bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Civcivi Bul'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorular genelde dikkati başka yöne çekmeye çalışan sorulardan oluşuyor. Bunun için soru cümlesinde geçen ifadelere ve kelime oyunlarına iyi dikkat etmek lazım. Öte yandan hareketli her nesne veya obje sorumuzun doğru cevabı olabilir. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, ters çevirmek ya da sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Engin Nurşani Kanseri Yendi mi? Engin Nurşani Ne Kanseri? Son Durumu Ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara