Gündelik Hayat

Brain Test 95. Seviye “Kediciği Lütfen İçeri Al Dışarısı Çok Soğuk” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kediciği lütfen içeri al dışarısı çok soğuk sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda sorulan “kediciği lütfen içeri al dışarısı çok soğuk” sorusunda doğru cevap ne? Son zamanların en çok oynanan oyunları arasında yer alan Brain Test, zaman zaman zeka sınırlarını zorlayan sorularla ilgi çekiyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “kediciği lütfen içeri al dışarısı çok soğuk” sorusunun doğru cevabı nedir? 

Seviye 95: Kediciği Lütfen İçeri Al Dışarısı Çok Soğuk 

Brain Test oyununda sorulan 95. seviye sorusu “lütfen içeri al dışarısı çok soğuk” sorusunun cevabı diğerlerinden herhangi bir farkı bulunmuyor. Soruda Brain Test oyununda sorulan diğer sorulardan farklı bir mantık yok. 

Sorunun Doğru Cevabı: Ekranı Salla 

Hiç de şaşırtma bir cevap değil. Telefonu sallayınca kapının açıldığını göreceksiniz. Böylece bölümü geçebilirsiniz. İşte bu kadar basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruda da görüldüğü üzere sorularda oldukça farklı bir mantık söz konusu. Soru cümlesinde yer alan ifadeleri iyi okumak ve iyi anlamak da bir çözüm yöntemi. Öte yandan telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds