Brain Test 125. Seviye “Nereye Döneceğimi Bilmiyorum Bana Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Nereye döneceğimi bilmiyorum bana yardım et lütfen sorusunun doğru cevabı nedir, Nereye döneceğimi bilmiyorum bana yardım et lütfen sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Nereye döneceğimi bilmiyorum bana yardım et lütfen” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 125. Seviye: Nereye döneceğimi bilmiyorum bana yardım et lütfen 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test Yavruları Kurtar Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyunda sorulan en boş ve saçma sorular arasında orta sıralarda yer alan bu soru için fazla düşünmeye ve ekrana iki saat farklı yerlere dokunmaya hiç gerek yok. Fazla vakit kaybetmeden soruda ne yapılabilirse sağa dönme işareti doğru olabilir ona kafa yormak gerekir. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Dikkat Et Yılanlar Korkunun Kokusunu Duyabilir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Ekranı Yan Çevir

Doğru cevabı bulabilmek için sağa dön ifadesinin doğru olması gerekir bunun için de telefonu yatay çevirmeniz lazım. Böyle yapınca tabela doğru olacak ve sağa döneceksiniz. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorularda zaman zaman böyle sorular çıkabiliyor. Fakat sorular ilk başta soru cümlesi iyi okunarak çözülmeye başlanmalı. Öte yandan ekranda hareket eden her nesne sorunun doğru cevabı olabilir buna iyi dikkat etmek lazım. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, sağa sola dokunmak ya da yan yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 294. Seviye ''Hangi Yol Çıkışa Gidiyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara