Brain Test 13. Seviye “Tekir’in Diğer Tarafa Zıplaması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Tekir’in diğer tarafa zıplaması gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan Tekir’in diğer tarafa zıplaması gerek sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı zor soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Tekir’in diğer tarafa zıplaması gerek” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 28. Seviye “Buzağılara Tıkla” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 13. Seviye: Tekir’in Diğer Tarafa Zıplaması Gerek 

Oyunda sorulan en kolay sorulardan olan bu seviyede oyuncuların aslında hiç zorlanmadan bu sorunun doğru cevabını bulmuş olmaları lazım. Nitekim daha önce de buna benzer sorular sorulmuştu. 

Sorunun Doğru Cevabı: Kediye Mantarı Yedir 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Murat Bey İşe Hazır Olmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Evet, bu sorumuzun cevabı da kediye mantarı yedirmek. Neden en kolay dediğimize gelirsek ekrana hareket eden bir nesne varsa sorunun doğru cevabı da aşağı yukarı onunla ilgilidir. Diğer sorularda görüşmek üzere. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ekrana hareket eden bir nesne varsa sorunun doğru cevabı muhtemelen o nesne ile ilgilidir. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Kişisel Temizliğe Neden Özen Göstermeliyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara