Brain Out ”Köstebek Oyunu” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out oyunu, son zamanların Brain Test ile beraber en çok oynanan ve indirilen mobil uygulamaları arasında yer alıyor. Bu oyunda sorulan sorular zaman zaman zeka sınırlarını zorlayan cinsten olsa da çoğu soru, dikkat becerisi istiyor. Özellikle ekranda yer alan nesne ve objelere iyi odaklandıktan sonra soruların cevapları oldukça basit. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”köstebek oyunu”ndan söz edeceğiz.

Brain Out 38. Seviye: Köstebek Oyunu

Brain Out oyununda sorulan en zorlayıcı sorular arasında yer alan köstebek oyununda diğer sorulardan ayrılan farklı bir mantık söz konusu. Sorunun doğru cevabını bulabilmek için evvela farklı bir mantık yürütmek gerekiyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Köstebeğe Basılı Tutun

38. seviyedeki bu soru için evvela köstebeğe basılı tutmanız gerekiyor. Köstebeğe basılı tuttuktan sonra balyoza götürün. Bu sayede bölümü geçmiş olacaksınız.

Tıpkı Brain Out gibi zeka sınırlarını zorlayan bir diğer popüler oyun olan Brain Test oyundaki bazı önemli sorular için aşağıda yer alan bağlantılara tıklayın:

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Su Fazla Sıcak Ona Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara