Brain Test 165. Seviye “Bana Üç Elma Topla Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bana üç elma topla lütfen sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “bana üç elma topla lütfen” sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bana üç elma topla lütfen” sorusundan ve sorunun cevabından söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Olamaz Çılgın Sedat ve Drakula Bir Arada ve Metin’i Yakalamışlar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 165. Seviye: Bana Üç Elma Topla Lütfen 

Brain Test isimli oyunda sorulan ve artık sıkmaya başlayan soru tiplerinden olan bu ve benzeri türde soruların cevapları hemen hemen birbiri ile aynı içeriğe ve çözüme sahip. Bunun için sorunun doğru cevabını bulmak aslında çok da öyle aman aman bir zeka ve dikkat gerektirmiyor. Peki sorunun doğru cevabını bu soruda nasıl bulacağız? 

İlginizi Çekebilir:  Otobüs Yolculuklarında Mide Bulantısını Geçirmenin Yolları

Sorunun Doğru Cevabı: Ağacı Üç Kere Salla

Aşağıdaki sepete denk gelecek şekilde ağaçta yer alan üç tane elmayı telefonu sallayarak düşürdüğünüz zaman sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Başka türlü elmayı toplamanın ve sepete koymanın bir yolu yok. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 131. Seviye “Bu Zavallı Çocuğun da Senin Yardımına İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruda da görüldüğü üzere tüm sorularda temel mantık, soruları doğru düzgün okumak ve iyi anlamak. Bunu başardığınız zaman soruların hemen hemen hepsini daha baştan çözmüş olacaksınız. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce