Brain Test 164. Seviye “Yine Kim Ağlattı Bu Bebeği Bu Sefer Ne Oldu Sence” Sorusunun Cevabı Nedir?

Yine kim ağlattı bu bebeği bu sefer ne oldu sence sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “yine kim ağlattı bu bebeği bu sefer ne oldu sence” sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “yine kim ağlattı bu bebeği bu sefer ne oldu sence” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Soğuk Havalarda Nasıl Giyinmek Gerekir?

Brain Test 164. Seviye: Yine Kim Ağlattı Bu Bebeği Bu Sefer Ne Oldu Sene? 

Brain Test isimli oyunda sorulan en kolay sorular listesinde üst sıralarda yer alan bu soruda, sorunun doğru cevabını vermeden önce oyunun nasıl çözüleceğinden bahsettiğimiz birkaç ipucundan söz edelim. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda ekranda yer alan ifadelere iyi dikkat edilmesi gerektiğinden söz etmiştik. Bu soruda da aynı şekilde ekranda yer alan ifadelere iyi dikkat etmek gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Merhaba Tanıştırayım Bu Banu ve Canı Bugün Balığa Çıkmak İstiyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Toka Değil Örümcek 

Bebeğin saçının üzerinde yer alan nesne, toka değil örümcek. Bebeğin kafasının üzerinden bu nesneyi alıp ekranın soluna doğru taşıdığınız zaman sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Bu sorunun cevabı da işte bu kadar kolay. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 251. Seviye “Köpek Nerede Saklanıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Sürekli bahsettiğimiz gibi oyunda her şeyden önce soru cümlesinde yer alan ifadelere ve kelimelere dikkat etmek gerekiyor. Bu, sorunun daha kısa bir sürede çözüme kavuşturulması anlamına gelir. Bunun yanı sıra bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce