Brain Test 185. Seviye “Bugünü Senin Günün İlan Ediyorum Kendine Bir Hediye Seç” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan “bugünü senin günün ilan ediyorum, kendine bir hediye seç” sorusunun cevabı nedir? Bugünü senin günün ilan ediyorum, kendine bir hediye seç sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bugünü senin günün ilan ediyorum, kendine bir hediye seç” sorusunun cevabından söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Ağzım Sulandı Ne Kadar da İştahla Yiyor Hani Benim Balığım'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 185. Seviye: Bugünü Senin Günün İlan Ediyorum, Kendine Bir Hediye Seç 

Brain Test oyununda sorulan en kolay sorular arasında yer alan “bugünü senin günün ilan ediyorum, kendine bir hediye seç” sorusu üzerinde biraz mantıklı düşündüğümüz zaman sorunun doğru cevabını bulabiliriz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Bu Kutuyu El Arabasına Taşımama Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Soru Cümlesindeki “Hediye” Kelimesini Seç 

Brain Test oyununda sorulan diğer sorular gibi bu sorunun cevabı da soru cümlesinde yer alan ifadelerde saklı. Soru cümlesini iyi okuyup iyi anladığınız zaman sorunun zaten önemli bir kısmını çözmüş oluyorsunuz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Merdivenlerden Çıkmasına Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyunda, oyuncuların en çok dikkat etmesi gereken nokta kelime oyunları ve mantık hataları. Bu, sorulan soruların önemli bir kısmını daha üzerinde durup düşünmeden çözmenize olanak sağlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce