Gündelik Hayat

Brain Test 183. Seviye “Hız Yaparken Yakalandın Eyvah” Sorusunun Cevabı Nedir?

Hız yaparken yakalandın, eyvah sorusunun doğru cevabı nedir? Hız yaparken yakalandın sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “hız yaparken yakalandın, eyvah” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 183. Seviye: Hız Yaparken Yakalandın, Eyvah 

Brain Test isimli oyunda bazı sorular gerçek anlamda zor olabiliyor. Bu gibi durumlarda oyuncular, soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Bu soruda da diğerlerinden farklı bir mantık söz konusu. Burada telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek bir çözüm değil. Polise yakalandığımızda ne yapacağız?

Sorunun Doğru Cevabı: Polise Rüşvet Ver 

Evet, rüşvet. Arabanın torpido gözünde yer alan ehliyet, su şişesi ve yiyeceği göreceksiniz. Daha sonra bunlar arasından yiyeceği polise rüşvet olarak verin. Bu sayede bölümü geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan soruları ilk başta doğru okumak ve doğru anlamak çok önemli. Bunun için soruda sorulan her detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan baz sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir soru çözme tekniği. Öte yandan rastgele bir yerlere basınca oynayan yerleri göreceksiniz. Bunlar sizi çözüme kavuşturabilir. 

Diğer Sorular 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.