Brain Test 2 ”Behzat Drakula’nın Dizüstü Bilgisayarının Şifresini Hemen Çözmeli” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Behzat Drakula’nın dizüstü bilgisayarının şifresini hemen çözmeli sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 20. seviye olan Behzat Drakula’nın dizüstü bilgisayarının şifresini hemen çözmeli sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Behzat Drakula’nın dizüstü bilgisayarının şifresini hemen çözmeli” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Metin'in Peşine Yine Vampirler Takıldı'' Cevabı Ne?

Brain Test 2 Seviye 20: Behzat Drakula’nın Dizüstü Bilgisayarının Şifresini Hemen Çözmeli

Behzat ve Metin isimli senaryonun son seviyesi ile karşınızdayız. Bu senaryonun son seviyesinde Drakula’nın dizüstü bilgisayarının şifresini çözmemiz gerekiyor. Ancak şifre hayli karışık. Daha önceki seviyelerde buna benzer bir seviye yer alıyordu. Ancak bu şifrenin çözümü diğerlerine göre oldukça zor. Bunun için aşağıya sizin için bir ekran görüntüsü bırakacağız. Buna göre sorunun doğru cevabına ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test En Büyük Sayıyı Seç (En Küçük Sayıyı Elde Et) Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı:

Ortada yer alan tüm bağlantıları birbirine bağlayın. Daha sonra da üstteki noktaları birbirleri ile bağlayın. En altta yer alan bağlantılara dokunmanıza gerek yok. Bu nedenle sadece üstte yer alan bağlantı noktalarını yukarıdaki gibi bağlamanız yeterli. Şifreyi bu şekilde yaptığınız zaman Drakula’nın dizüstü bilgisayarının şifresini açmış ve içinde bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede de senaryonun bu seviyesindeki soruya doğru cevap verecek yeni güncelleme gelene kadar kafanız rahat olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - instagram takipçi satın al - PCR Testi