Gündelik Hayat

Brain Test 237. Seviye “Tekir Bu Kez Nasıl Atlayacak Sence” Sorusunun Cevabı Nedir?

Tekir bu kez nasıl atlayacak sence sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan Tekir bu kez nasıl atlayacak sence sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Tekir bu kez nasıl atlayacak sence” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 237. Seviye: Tekir Bu Kez Nasıl Atlayacak Sence 

Brain Test adlı oyunda sorulan ve gerçek anlamda en kolay sorular arasında yer alan “Tekir bu kez nasıl atlayacak sence” sorusu, çözümü itibariyle oldukça basit. Soruda bizden istenen Tekir’in karşı tarafa bir şekilde atlamasını sağlamak ama bunu nasıl başaracağız? 

Sorunun Doğru Cevabı: En Ucu Götür

Tekir’in bulunduğu yerin en uç noktasına kadar götürün ve orada dururken “zıpla” butonuna basın. Tekir, doğrudan karşı tarafa atlayacaktır. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız, soruların cevapları gördüğünüz üzere oldukça basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorulara fazlaca zeka harcamak gereksiz. Gerçekten de soruların cevapları oyunun ismi gibi zeka gerektirmiyor. Soruyu iyi okumak, soru cümlesine dikkat etmek, ekrandaki nesnelere dikkatli bakmak, ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.