Brain Test 2 “Karaya Çıkmanın Bir Yolunu Bulmaları Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan karaya çıkmanın bir yolunu bulmaları gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 15. seviye olan karaya çıkmanın bir yolunu bulmaları gerek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”karaya çıkmanın bir yolunu bulmaları gerek” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Stump Me 10. Seviye “Konserde Bilet Kontrolüne Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 15: Karaya Çıkmanın Bir Yolunu Bulmaları Gerek

Çok saçma da olsa bir önceki bölümde ayaklarını kestiğimiz ahtapotla bir şeyler yapmamız lazım. Nitekim ahtapotun ayaklarının tamamı bizim işimize yaramada gövdesi ve iki ayağı işimize yarayabilir. Bu sayede belki karaya çıkabiliriz. Bunun için ekrana şöyle kısaca bir göz atmak yeterli.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 169. Seviye “Antalya’ya Gitmek İstiyoruz” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Ahtapotun Ayaklarını Al Kürek Yap

Evet, ahtapotun tepesine çıktıktan sonra kollarını hem Metin’e hem de Behzat’a verin. Daha sonra önce Metin’e daha sonra da Behzat’a kürek çekme işlemi yaptırın. Bir Metin’e bir de Behzat’a kürek çektirin ama sakın birisine iki kez kürek çektirmeyin. Yoksa salımız alabora olabilir. Bunun için hiç riske atmadan doğruca karaya çıkabiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 28. Seviye “Buzağılara Tıkla” Sorusunun Cevabı Nedir?

Görüldüğü üzere Metin ve Behzat 1. Kısım senaryosunun bu seviyesinde sorunun çözümü de oldukça basitmiş. Diğer soruların da böyle bir cevabı yani basit bir çözümü var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce