Brain Test 2 ”Behzat Kimse Fark Etmeden İlerlemeli” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Behzat kimse fark etmeden ilerlemeli sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 17. seviye olan Behzat kimse fark etmeden ilerlemeli sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Behzat kimse fark etmeden ilerlemeli” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Protein Tozu Çiçeklere İyi Gelir mi?

Brain Test 2 Seviye 17: Behzat Kimse Fark Etmeden İlerlemeli

Oyunda sorulan sorular arasında özellikle Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosunda çözümü en tahmin edilebilir sorulardan biri de bu seviyedir. Çünkü ortada olan nesneler belli çözüm de belli esasen. Zira ortada bir varil var, yan tarafta bir koruma. Sizin de illa ki aklınıza bir şeyler geliyor olması lazım. Evet evet, çoktan aklınıza geldi bile. Hadi şimdi çözelim o zaman.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 294. Seviye ''Hangi Yol Çıkışa Gidiyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Varile Saklan Korumaya Dikkat Et

Tam olarak bu şekilde. Öncelikle varili alın ve Behzat’ın kafasından aşağı geçirin. Daha sonra yan tarafta duran vampir benzeri korumanın bakışları Behzat’a dönmeden yavaş yavaş ilerleyin. Korumanın sadece soluna ve önüne bakıyor olması lazım. Eğer sağına dönerse yakalanırız. Bu şekilde iki hamlede korumanın yanına kadar gidiyoruz ve korumanın kafasına varili yerleştiriyoruz. Tabi bu sayede koruma bayılıp düşecek ve biz de önümüze devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi