Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Metin’in Behzat’a Biraz Zaman Kazandırmak İçin Vampirleri Oyalaması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Metin’in Behzat’a biraz zaman kazandırmak için vampirleri oyalaması gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 18. seviye olan Metin’in Behzat’a biraz zaman kazandırmak için vampirleri oyalaması gerek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Metin’in Behzat’a biraz zaman kazandırmak için vampirleri oyalaması gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 18 : Metin’in Behzat’a Biraz Zaman Kazandırmak İçin Vampirleri Oyalaması Gerek

Behzat ve Metin senaryosundaki en kafa karıştırıcı soru gerçek anlamda bu olabilir. Geçtiğimiz senaryolarda ya da bölümlerde de buna benzer bir soru vardı ancak kapağı açar açmaz içine düşüp bir daha da çıkmıyorlardı. Fakat bu soruda vampirler, kuyuya düşmelerine rağmen tekrar ortaya çıkıyorlar. Bizim bunlardan en kısa sürede kökten kurtulmamız lazım ki Behzat’a biraz zaman kazandırmış olalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Yarasaları Öldür

Evet, ilk başta vampirlerden kurtulun, yukarı doğru çıkın. Hemen bu arada kapağı açın. Daha sonra vampirlerin kuyuya düşmesini sağlayın. Kuyuya düşer düşmez vampirlerin yarasaya dönüştüklerini göreceksiniz. Bu yarasaları da teker teker öldürün. Bu sayede ortada yeni bir yarasa ya da vampir kalmayana dek devam edin. Bütün yarasalar öldükten sonra bölümü otomatik olarak geçmiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds