Brain Test 2 ”Behzat’ın Çılgın Sedat’ın Planlarını Ortaya Çıkarmak İçin Malikaneye Sızması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyun, son zamanların şüphesiz en çok oynanan mobil zeka oyunlarından biri. Oyunun ilk versiyonu AppStore’da 50 binden fazla beğeni almıştı. Brain Test 2 de yine AppStore’da en çok tercih edilen oyunlar arasında. Brain Test oyununun cevaplarından, nasıl çözülmesi gerektiğinden, Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve oyunda dikkat edilmesi gereken noktalardan sizlere söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Behzat’ın Çılgın Sedat’ın planlarını ortaya çıkarmak için malikaneye sızması gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 12: Behzat’ın Çılgın Sedat’ın Planlarını Ortaya Çıkarmak İçin Malikaneye Sızması Gerek

Oyunda sorulan basit sorular arasında yer alan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak iççin öncelikle yapmanız gereken ekrana mantıklı ve doğru bir bakış açısıyla bakmak. Bu sayede sorunun doğru cevabını da net olarak görmeniz mümkün.

Sorunun Doğru Cevabı: Önce Varile Sonra Pencereye

Evet, ilk başta yapmanız gereken Behzat’ı önce varilin içine saklamak ancak bunu yaparken ilk gözcünün radarından saklanmak gerekiyor. Daha sonra da diğer gözcünün radarından uzaklaştığınız anda varilden çıkıp pencereden atlamanız gerekiyor. Bu sayede doğru cevaba ulaşacak ve bir sonraki bölüm olan 13. seviyeye geçebilirsiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Çözüm konusunda sadece size iki tavsiye verebiliriz. Bunlardan ilki evvela ekranda hareket eden her nesneye dokunmak ikincisi de telefonu her ihtimale karşı sallamak. İşte bu kadar basit ve kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting