Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Behzat Bu Dizüstü Bilgisayarı Açmanın Bir Yolunu Bulmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan behzat bu dizüstü bilgisayarı açmanın bir yolunu bulmalı sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosunun 13. seviyesinde sorulan behzat bu dizüstü bilgisayarı açmanın bir yolunu bulmalı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”behzat bu dizüstü bilgisayarı açmanın bir yolunu bulmalı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 13: Behzat Bu Dizüstü Bilgisayarı Açmanın Bir Yolunu Bulmalı

Oyunda sorulan karmaşık ve kafa karıştırıcı sorulardan biri olan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak adına ekrana doğru bir şekilde bakmak ve ekranı doğru anlamak önemlidir. Ekrana baktığımız zaman bilgisayar, raf, şamdan gibi nesneler görüyoruz. Bunlardan biri doğru cevap ne?

Sorunun Doğru Cevabı: Şamdanı Sola Kaydır

Kutunun yanında duran şamdanı sola doğru kaydırın, yan tarafta duran kitaplığın sağa doğru kaydığını göreceksiniz. Kitaplığın arkasında bulunan kasanın içindeki kimliğe benzer olan kartı alın ve bilgisayarın ekranına doğru sürükleyin. Bu sayede bilgisayarı açmış olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunun soruları bazen oldukça zorlayıcı ve kafa karıştırıcı. Bu bazen kafayı yeme durumuna getirebiliyor. Fakat ilk olarak soruları doğru okuyup iyi anlayın. İkinci olarak da ekranındaki nesnelere dikkat edip ekranın her noktasına dokunun. Son olarak da telefonu sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds