Brain Test 2 “Biraz da Havuç Toplayalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan biraz da havuç toplayalım sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 17. seviyesinde sorulan biraz da havuç toplayalım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “biraz da havuç toplayalım” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 2 Seviye 17: Biraz da Havuç Toplayalım

Oyunun bu seviyesinde sorulan biraz da havuç toplayalım sorusunda doğru cevabı bulabilmek için biraz daha mantıklı düşünmek gerekiyor. Brain Test 2’nin Lale’nin çiftliği senaryosunda sorulan soruların gerçek anlamda zor olduğunu söyleyebiliriz. Bu bakımdan bu havuç sorusunun cevabı da zordur. Gelin bakalım sorunun doğru cevabı neymiş? 

Sorunun Doğru Cevabı: Deliği Kayanın Altına Koy 

İlk önce arkada bulunan çalılıklardan birini kaldırın altından bir tane tavşanın saklandığı delik çıkacak. Bu deliği sağda bulunan kayanın altına doğru sürükleyin. Bu sayede tavşan havuçları topladığınız zaman tavşan ortaya çıkamayacak. Siz de havuçları sepete koyabilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunun bütün seviyeleri için geçerli bir çözüm yöntemi yok. Bu çerçevede soruların hepsi farklı mantıkta çözülmeli. Öncelikli olarak soruları doğru okuyup iyi anlamak ve soru cümlesinde geçen ifadeleri iyi kavramak gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.