Brain Test 2 ”Ofise Geri Dönüp Bu Delilleri Araştıralım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan ofise geri dönüp bu delilleri araştıralım sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosundaki 7.seviyede sorulan ofise geri dönüp bu delilleri araştıralım sorusunda doğru cevap nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”ofise geri dönüp bu delilleri araştıralım” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat Kimse Fark Etmeden İlerlemeli'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 7: Ofise Geri Dönüp Bu Delilleri Araştıralım

Oyunda sorulan en basit sorular arasında yer alan bu seviyede özellikle Dedektif Behzat senaryosunda sorulan en basit sorulardan. Ekrana baktığımız zaman önceki bölümde yakaladığımız bazı nesneleri görüyoruz. Silah, kimlik, pudra, telefon, kalem ve fırça yer alıyor. Bunlardan biri ile çözüme ulaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Bir Sembol Olarak Bıyık - Bıyık Neyi İfade Eder?

Sorunun Doğru Cevabı: Fırçayı Pudrala Telefona Sür

İlk önce fırçayı pudraya batırın daha sonra da fırçayı telefonun üzerine doğru sürün. Bu sayede telefonun üzerindeki parmak izlerini ortaya çıkarmış olacaksınız. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 8. seviyeye geçmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Mina İçin Şekerleme Zamanı Ona Uyuması İçin Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Soruların doğru cevapları aslında sanıldığı kadar zor ve karmaşık değil. Bu nedenle soruları öncelikle olarak doğru okuyup doğru anlamak çok önemli. Ardından da telefonu sallamak, ekranda hareket eden tüm nesnelere dokunmak önemli bir çözüm yöntemi. Böylece soruların doğru cevaplarına kısmen de olsa ulaşmanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi