Brain Test 2 “Bu Koyun Uzaklarda Ne Var Merak Ediyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bu koyun uzaklarda ne var merak ediyor sorusunun cevabı nedir, Brain Test adlı oyunun 18. seviyesinde sorulan bu koyun uzaklarda ne var merak ediyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bu koyun uzaklarda ne var merak ediyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 18: Bu Koyun Uzaklarda Ne Var Merak Ediyor 

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı sorular ve özellikle oyunun Lale’nin çiftliği senaryosunda sorulan sorular bir hayli ilginç ve zorlayıcı olabiliyor. Bu kapsamda soruların doğru cevaplanması adına üzerinde daha fazla durulması gerekiyor. Bakalım bu soruda da doğru cevap ne? 

Sorunun Doğru Cevabı: Koyunu Tarlanın Ortasına Koy 

Evet, çok saçma gelse de ilk önce tarlaya sol tarafta duran gübreden birkaç kürek atıyoruz. Daha sonra da tarlayı biraz suluyoruz. Ancak hemen çıkıp ortadan kaybolan Mısır’ın üstüne koyunu koymamız gerekiyor. Böylece Mısır bitkisi koyunu olduğu yerden yukarıya çıkaracak ve böylece soruya doğru cevap vermiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu oyunda herhangi bir sorunun net bir cevabı vardır demek yanlış olacaktır ancak soruları doğru okuyup iyi bir şekilde anlamak ve soru cümlesinde geçen ifadeleri ve kelime oyunlarına iyi odaklanmak gerekiyor. Öte yandan ekrandaki hareket eden her nesne bizim için önemlidir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: