Brain Test 2 ”Buraya Kadar Yolun Sonu Geldi Artık Bu Behzat ve Sedat Arasındaki Son Hesaplaşma” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan buraya kadar yolun sonu geldi artık bu Behzat ve Sedat arasındaki son hesaplaşma sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosundaki 20. seviyede sorulan buraya kadar yolun sonu geldi artık bu Behzat ve Sedat arasındaki son hesaplaşma sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”buraya kadar yolun sonu geldi artık bu Behzat ve Sedat arasındaki son hesaplaşma” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 20: Buraya Kadar Yolun Sonu Geldi Artık Bu Behzat ve Sedat Arasındaki Son Hesaplaşma

Oyunun Dedektif Behzat senaryosundaki son seviye olan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak için biraz mantıksız düşünmek gerekiyor. Daha önce kurşunların önünden aldığımız Dedektif Behzat’ı bu sefer de kurşunlara hedef olmaktan kurtarmak zorundayız. Bakalım bu soruda doğru cevabı nasıl vereceğiz.

Sorunun Doğru Cevabı: Geriye Doğru Yaslan – Kutuları Üst Üste Koy

Evet, tıpkı bir Matrix gibi kurşun tam gelirken geriye doğru yaslanın. Dedektif Behzat’ın kafasından tutarak sağa ve geriye doğru çekin. Bu sayede kurşun kafasını sıyırıp geçecek. Ardından bu süre içinde üst taraftaki iki kutuyu yan tarafta bir tane bulunan kutunun üzerine koyun. Kurşun sekip Sedat’a değinceye kadar doğrulmayın. Bu sayede Dedektif Behzat senaryosunu başarıyla bitireceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: