Brain Test 2 ”Ohhh Banu Karaya Çıktı ama Nefes Alıyor mu ki” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test ismi son zamanlarda AppStore’da en çok adı geçen oyunlardan birinin ismi. Evet, AppStore’da kendi kategorisinde en çok indirilen oyunlarından biri olan Brain Test oyununda soruya doğru cevap verebilmek adına bazen uzun zaman kaybedebilirsiniz. Bu tarz sorular karşısında kullanıcılar soruların doğru cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Ohhh Banu Karaya Çıktı ama Nefes Alıyor mu ki” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 5. Seviye “Kaç Tane Pizza Dilimi Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 5: Ohhh Banu Karaya Çıktı ama Nefes Alıyor mu ki

Oyundaki en zor sorulardan biri olan bu seviyede doğru cevabı verebilmek adına ekrana uzun süre bakmak yeterli olmayabilir. Bu nedenle sorunun cevabını bulmak biraz daha mantık gerektiren bir iş. Bu nedenle ekrandaki nesneler arasından en doğru olanını bulmak çok önemli.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 300. Seviye ''Kurtar Onu'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Kurbağanın Nefesini Tutmasını Sağla

Evet, kurbağanın burnunun üzerine uzunca süre basın ve kurbağanın şişmesini sağlayın. Daha sonra kurbağayı alın ve boğulmak üzere olan Banu’nun dudaklarına doğru götürün. Bu sayede Banu yeniden nefes almaya başlayacak. Siz de soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Merdivenlerden Çıkmasına Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Soruların çözümü konusunda biraz mantıklı davranmak yetebiliyor. Oyunda sadece ekrana bakmanız lazım ama dikkatlice.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara