Brain Test 80. Seviye “Soldaki Boksör Kazanmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Soldaki boksör kazanmalı sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “soldaki boksör kazanmalı” sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “soldaki boksör kazanmalı” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 80: Soldaki Boksör Kazanmalı 

Brain Test zeka oyununda sorulan en zorlayıcı sorular arasında yer alan bu seviyede soldaki boksörün kazanması için ekranda yer alan ifadelerden birini kullanmak zorundayız. Öbür türlü herhangi bir şekilde sorunun doğru cevabını veremiyoruz. 

Sorunun Doğru Cevabı: Ringdeki Toplar

Ringlerin köşesinde yer alan toplardan birini solda yer alan boksörün eldivenlerine doğru çekin böylece boksörün eldivenlerinin büyüdüğünü göreceksiniz. Bundan sonra “başla” butonuna basıp soldaki boksörün kazanmasını sağlayabilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Her şeyden önce bu soruda zeka kullanmanızı gerekmiyor. Nitekim bu durum, önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi geçerlidir. Sorularda ilk olarak soru cümlesini iyi okumak lazım. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

pep ile bahis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.