Brain Test 2 “Çiftliğe Hoş Geldin Lale’yi Uyandır da Güne Başlayalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan çiftliğe hoş geldin Lale’yi uyandır da güne başlayalım sorusunun cevabı nedir, Brain Test adlı oyunda sorulan çiftliğe hoş geldin Lale’yi uyandır da güne başlayalım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “çiftliğe hoş geldin Lale’yi uyandır da güne başlayalım” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Çemen Bozulur mu?

Brain Test 2: Lale’yi Uyandır da Güne Başlayalım 

Son zamanların popüler oyunlarından olan Brain Test’in 2. versiyonu da geçtiğimiz günlerde çıktı. Birbirinden eğlenceli soruların olduğu Brain Test’ten sonra oyunun ikinci versiyonunda hangi zorlukta sorular olacağı merak konusu. Lale’yi uyandır da güne başlayalım sorusu da ilk olması bakımından önemli. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Keşke Daha Adil Olsaydı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Güneş, Perde 

İlk başta dağın ardında saklanan güneşi ortaya çıkarın daha sonra da evin penceresini yukarı doğru kaldırın. Çiftliğe hoş geldin Lale’yi uyandır da güne başlayalım sorusunun cevabı da işte böyle basit. Bir sonraki bölümlerde görüşmek üzere. 

İlginizi Çekebilir:  Kelime İncileri 199. Seviye ''Çiçek Bahçesi'' Sorusunun Cevapları Nelerdir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Sorunun ilk başta doğru okunup iyi anlaşılması gerekiyor. Bunun için soru cümlesinde geçen ifadelerin iyi çözümlenmesi lazım. Daha sonra ise ekrandaki hareket eden nesnelere dikkat etmeniz lazım. En son ise her ihtimale karşı telefonu sağa sola sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara