Brain Test 2 “Dikkat Et Yılanlar Korkunun Kokusunu Duyabilir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan dikkat et yılanlar korkunun kokusunu duyabilir sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyundaki Miskinin Serüveni senaryosundaki 24. seviyedeki dikkat et yılanlar korkunun kokusunu duyabilir sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarımdan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “dikkat et yılanlar korkunun kokusunu duyabilir” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Çemen Bozulur mu?

Brain Test 2 Seviye 24: Dikkat Et Yılanlar Korkunun Kokusunu Duyabilir

Oyundaki saçma ve bir o kadar zor sorular arasında yer alan bu seviyede doğru cevabı tahmin etmek hiç de kolay değil. Diğer sorulardan ve diğer çözüm yollarından oldukça farklı bir mantığa sahip olan bu seviyede doğru cevaba bakalım nasıl ulaşacağız. Aşağıda sizlere detaylı anlatacağız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Şu Acımasız Vampiri Avla” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Korku Kelimesini Yak

Evet, saçma demiştik. Soru cümlesinde yer alan “korku” kelimesini alın ve ateşte yakın. Ateşten çıkan yeşil bulutu ise aslanın ağzına doğru götürün. Bu sayede Aslan kükreyerek korkunun yayılmasını ve bu sayede yılanların ortadan kaybolmasını sağlayacak.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 296. Seviye ''Sanki Burada Yanlış Bir Şeyler Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyun, her şeyden önce mantıkla vesair çözülmüyor. O yüzden ne kadar saçma olursa olsun her şeyi deneyin. Oyunun nasıl çözülmesi gerektiğini size tek bir yolla söyleyemiyoruz. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak yeterli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara