Brain Test 2 “Onlara Destek Olması İçin Güçlü Birine İhtiyaçları Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan onlara destek olması için güçlü birine ihtiyaçları var sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Miskinin Serüveni senaryosunun 23. seviyesinde sorulan onlara destek olması için güçlü birine ihtiyaçları var sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”onlara destek olması için güçlü birine ihtiyaçları var” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 25. Seviye “Salyangozları Kurtar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 23: Onlara Destek Olması İçin Güçlü Birine İhtiyaçları Var

Oyunda sorulan sorular giderek tuhaflaşmaya başlıyor. Bu soruda da çözüm oldukça zor. Miskin’in Serüveni senaryosunda sorulan son sorulardan olan bu seviyede ekrana baktığımız zaman gorili bulmamız lazım ama bir şekilde onu ikna edemiyoruz. Ama şu köşede bir yengeç var sanki.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 27. Seviye ''Kuralı Bul ve Cevabı Yaz'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı

Öncelikle ortada görünen şirin atı boğanın olduğu yere tam önüne getirin. Daha sonra da yengeci atın yanına yaklaştırın. Bu sayede at ön ayaklarını havaya kaldıracak böylece boğa da uykusundan uyanacak. Ardından boğanın altında bulunan muzu alın ve gorile yemesi için verin. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 24. seviyeye geçmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 281. Seviye “Bu Balıklardan Hangisi En Büyük Acaba” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan soruların net, kesin her soru için geçerli bir çözüm yolu yok. Bu nedenle her soru için farklı mantık yürütmek gerekiyor. Son olarak da bazı sorularda telefonu rastgele sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce