Brain Test 2 ”İşte Orada Bütün Yaratıkları Durdurmak İçin Metin’in Karanlık Lorda Gününü Göstermesi Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan işte orada bütün yaratıkları durdurmak için Metin’in karanlık lorda gününü göstermesi gerek sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin senaryosunda sorulan 21. seviyedeki 21. seviyedeki işte orada bütün yaratıkları durdurmak için Metin’in karanlık lorda gününü göstermesi gerek sorusunda doğru cevap nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”işte orada bütün yaratıkları durdurmak için Metin’in karanlık lorda gününü göstermesi gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 21: İşte Orada Bütün Yaratıkları Durdurmak İçin Metin’in Karanlık Lorda Gününü Göstermesi Gerek

Oyunun Korkusuz Metin senaryosundaki en son ve en zor sorulardan biri olan bu seviyede soruya doğru cevap vermek aslında hiç o kadar kolay değil. Şimdi ekrana bakıyoruz. Karşı tarafta bir tane karanlık lord var, bir mumya ve iskelet de Metin’in takip ettiği yolu takip ediyor. Ortada bir tane de köpek var. Ancak cevabı bir türlü bulamadık. Bakalım soruda doğru cevap neymiş?

Sorunun Doğru Cevabı: Biraz Uzun

Evet, ilk başta Karanlık Lord’un ateş ettiği yerin sol altta duran havalandırmalara denek gelmesini sağlayın. Üst üste iki ateş Lord’u yok etmek için yeterli olacaktır. Daha sonra mumyayı senkronize hareketle su birikintisinin üzerine doğru çekin. Köpek de iskeleti ortadan kaldıracaktır. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki seviye olan Dedektif Behzat’a geçeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: