Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Behzat Bilgisayara Girebilmek İçin Şifreyi Hacklemeli” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan Behzat bilgisayara girebilmek için şifreyi hacklemeli sorusununun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat isimli senaryosunda (14. seviye) sorulan Behzat bilgisayara girebilmek için şifreyi hacklemeli sorusunda doğru cevap nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Behzat bilgisayara girebilmek için şifreyi hacklemeli” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 14: Behzat Bilgisayara Girebilmek İçin Şifreyi Hacklemeli

Oyunda sorulan sorular arasında bağlantılar arasında bir yol bulmanız gereken sorular arasında yer alan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak oldukça kolay. Bakalım sorunun doğru cevabı neymiş? Zannettiğin,zden daha kolay bir cevabı var.

Sorunun Doğru Cevabı: Noktaları Birleştir

En sağdaki noktaya bir kez basın, yukarıdaki yatay çubuğu alıp üst iki noktanın arasında koyun, altta güç düğmesinin solunda yer alan noktaya bir kez basın. Son olarak da en soldaki noktaya bir kez daha basın. Bu sayede noktalar arası bağlantı sağlanmış olacak. En sonunda ise yeşile dönen güç düğmesine bir kez bastıktan sonra doğru cevaba ulaşmış olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan soruların kolayca tek bir yol üzerinden çözüme kavuşturulması imkansız. Bu nedenden dolayı sorulara farklı mantıklarla yaklaşmak gerekiyor. Evvele sorulardaki cümleleri iyi okuyun, sonra ekrandaki nesnelere iyi bakın, son olarak da telefonu her ihtimale karşı sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds