Brain Test 2 ”Behzat Dedektif Nerede” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan behzat dedektif nerede sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 oyununun Dedektif Behzat senaryosunda sorulan behzat dedektif nerede sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik bu yazımızda ise kısaca ”behzat dedektif nerede” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 1: Behzat Dedektif Nerede?

Oyunda sorulan bazı soruların cevapları gerçek anlamda zor ve aldatıcı olabiliyor. Dedektif Behzat senaryosundaki bu ilk seviyede sorulan sorunun da zor olduğunu belirtmekte fayda var. Ekrana bakıyoruz. Dedektif Behzat’ı bundan sonra bir daha gözlüksüz göremeyeceksiniz. Ekranda masanın üzerinde bir gözlük görüyoruz. Bir tane dolap ancak kapısı açılıp hemen kapanıyor. Dolabın üzerinde de bir tane ne olduğu bilinmeyen kalem benzeri bir nesne var. Bakalım bunlar arasında hangisi doğru cevaba ulaşmamıza vesile olacak?

Sorunun Doğru Cevabı: Kalemle Gözlüğü Çiz

Evet, açılıp hemen kapanan dolap sorunun doğru cevabı değil. Dolabın üzerindeki nesneyi alın ve gözlüğe doğru yaklaştırın. Ucu açılan nesne, gözlüğün camını siyaha boyayacak ve bu sayede gözlük hareket edilebilir hale gelecek. Daha sonra gözlüğü alıp Korkusuz Metin’in gözlerine doğru yaklaştırın. Bu sayede dedektif artık görevine başlayacak. Oyunda bundan sonraki seviyelerde Dedektif Behzat hep gözlüğü ile beraber görülecek. Şimdi hazırsanız ikinci seviyeye geçebilirsiniz. İşte bu kadar basit ve kolay çözümleri bulmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: