Brain Test 2 ”Kubilay’ın Kaçışını Planlamak İçin Birkaç Arkadaşa İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Kubilay’ın kaçışını planlamak için birkaç arkadaşa ihtiyacı var sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 4. seviye olan Kubilay’ın kaçışını planlamak için birkaç arkadaşa ihtiyacı var sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Kubilay’ın kaçışını planlamak için birkaç arkadaşa ihtiyacı var’ sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 4: Kubilay’ın Kaçışını Planlamak İçin Birkaç Arkadaşa İhtiyacı Var

Oyunda sorulan sorular arasında çözümü biraz sizi zorlayabilecek sorulardan olan bu seviyede soruya doğru cevap vermek için biraz ekrana bakmakta fayda var. Ekranda en arkada kapıya benzer bir nesne, en önde elinde kitap arabasını tutan bir mahkum, yanında Kubilay ve en sol üst köşede siyahi mahkum var. Cevabımız nesnelerle alakalı.

Sorunun Doğru Cevabı: Kapıyı Kır Tekeri Apırlık Yap

Evet, ilk başta yapmanız gereken arkada kapıyı kırın. Daha sonra düz tahtayı alın ve sağdaki atletli mahkumun eline verin. Ardından da kitapların bulunduğu aletin tekerlerinden ikisini alarak tahtanın sağına ve soluna yerleştirin. En sonunda ise arabadaki kitaplardan sarı renkte olanı siyahi mahkumun sağ eline verin. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 5. seviyeye geçebilirsiniz. Bir sonraki seviyede masanın üzerindeki keskiyi almak için ter dökeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: