Brain Test 2 ”Masanın Üzerindeki Keskiyi Almamız Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan masanın üzerindeki keskiyi almamız gerek sorusunun cevabı nedir? Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 5. seviye olan masanın üzerindeki keskiyi almamız gerek sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan çeşitli soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “masanın üzerindeki keskiyi almamız gerek” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Tekirin Karnı Acıkmış Fareyi Yakalamak İstiyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 5: Masanın Üzerindeki Keskiyi Almamız Gerek

Oyunda sorulan en zor sorular arasında yer alan bu seviye Kubilay Firarda senaryosundaki en zorlayıcı sorulardan da biridir. Ekrana baktığımızda resim yapan bir ressam, yan tarafında siyahi mahkum, hem sağda Kubilay ve onun da arkasında atletli mahkum. Bu mahkumun elindeki ekmek. Ekmekle ne işi var orada diyebilirsiniz ancak cevabımız tabiki ekrandaki en saçma nesne ile ilgili.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 166. Seviye ''Tüm Bowling Pinlerini Nakavt Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Keskiyi Ekmeğin İçine Al

Evet, tam da bu şekilde. Öncelikle sağda duran atletli mahkumun elindeki ekmeği alın. Bunun için masanın üzerindeki şekerleme kutusunu mahkuma götürmeniz gerekecek. Bu sayede ekmeği alabileceksiniz. Daha sonra da ekmeği keskinin üzerine doğru sürükleyin. Böylece keski, ekmeğin içine saklanacaktır. Daha sonra da ekmeği alın ve Kubilay’ın eline doğru sürükleyin. Bu cevap sizi bir sonraki seviye olan 6. seviyeye geçmenizi sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Olamaz Banu'nun Teknesi Su Alıyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir sonraki seviyede Kubilay’ın duvarda delik açmasına yardımcı olacağız. Bir sonraki seviyede görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara