Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Lale’nin Doğum Gününü Bir Pasta Yaparak Kutlayalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Lale’nin doğum gününü bir pasta yaparak kutlayalım sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Lale’nin çiftliği senaryosundaki 21. seviyede sorulan Lale’nin doğum gününü bir pasta yaparak kutlayalım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Lale’nin doğum gününü bir pasta yaparak kutlayalım” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 21: Lale’nin Doğum Gününü Bir Pasta Yaparak Kutlayalım

Daha önce de söz ettiğimiz gibi Lale’nin çiftliği senaryosunda sorulan sorular, önceki Brain Test oyunundan farklı olarak özel bir zorluğa sahip. Çözülmesi uzun zaman alan bu sorular, ayrıca vakit kaybına da yol açıyor. Sizler için bu soruyu çözdük. Gelin bakalım bu soruda cevap ne?

Sorunun Doğru Cevabı: Yumurta-Süt-Şeker-Elma

İlk önce tavuğun altındaki yumurtayı almak gerekiyor. Ancak bir elinizle tavuğu kaldırıp diğer elinizle yumurtayı alın yoksa tavuk yumurtasını bırakmıyor. Yumurtayı mikserin içine atın. Daha sonra ağacın altında bulunan kovayı ineğin altına yerleştirin. Sütle dolan kovayı da mikserin içine koyun. Ardından sağda bulunan şekeri de aynı şekilde miksere atın. Son olarak da telefonu sallayın ve ağaçtan düşen üç elmayı da teker teker miksere atın. Tebrikler pasta yapmayı başardınız.

Bu soru, Lale’nin çiftliğinde sorulan en son soru. Bundan sonraki aşamalarda başka senaryolar var ve oyun belirli bir senaryo üzerinden devam edecek. Başka bölümlerde ve senaryolarda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds