Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Murat Bey İşe Hazır Olmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Murat Bey işe hazır olmalı sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Bizim Aile senaryosunda sorulan Murat Bey işe hazır olmalı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Murat Bey işe hazır olmalı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 2 (Bizim Aile): Murat Bey İşe Hazır Olmalı

Oyunda daha önce de belirttiğimiz gibi Bizim Aile senaryosu, Lale’nin çiftliği senaryosuna göre nazaran daha kolay. Bu soru da Bizim Aile senaryosunda sorulan en basit ve çözümü en kolay sorulardan biri. Yapmanız gerekenler aslında çok ama çok basit. Gelin hep beraber bakalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Pantolonu Çıkar-Kravatı Çek

Evet, ilk başta Murat Beyin pantolonunu çıkarın ve ütü masasının üzerine koyup bir güzel ütüleyin. Ardından da tekrar Murat Beyin ütülü pantolonu giymesine yardımcı olun. Son olarak da sarkık kravatı aşağı doğru çekin. Tamamdır Murat Bey artık işe hazır.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan soruların cevaplarını hızlı bir şekilde çözmek ve hemen bir sonraki seviye geçmek istiyorsanız ilk başta soruları doğru okuyarak işe başlayın. Soru cümlesinde geçen yanıltıcı ifadelere dikkat edin. Ekranın üzerinde hareketli her eşyaya özenle bakın. Ardından da telefonu şöyle birkaç kez sallamayı deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds