Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Etrafta Bebeğin Yutabileceği Pek Çok Oyuncak Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan etrafta bebeğin yutabileceği pek çok oyuncak var bu çok tehlikeli dikkat et sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Bizim Aile senaryosunda (3. seviye) sorulan etrafta bebeğin yutabileceği pek çok oyuncak var bu çok tehlikeli dikkat et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “etrafta bebeğin yutabileceği pek çok oyuncak var bu çok tehlikeli dikkat et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 3 (Bizim Aile): Etrafta Bebeğin Yutabileceği Pek Çok Oyuncak Var

Oyunda sorulan sorulardan bu senaryoda yer alan seviyenin önceki senaryoya göre oldukça kolay olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim gerek çözümü gerekse sonuçları bakımından bir öncekine kıyasla basit bir senaryo olmuş bu. Gelin hep beraber sorunun doğru cevabına bakalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Ayıyı Kaldır Arabayı Arkaya Al

Evet, ilk başta bebeğin hamle yaptığı kırmızı kare oyuncağı alıp kutuya atın. Ardından da ayıyı kaldırıp altındaki mavi kare oyuncağı kutuya atın. Ayıyı elinizde bir süre bekletin ve arabaya hamle yaparken arabayı tutup bebeğin arkasında bekletin.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bazen saçma bazen de mantıklı çözümleri olsa da bu oyunda çoğunlukla tesadüfen soruların cevaplarını buluyoruz. Bunun için sık deneme yanılma yoluna başvurmanız gerekebilir. Nitekim bazı soruların mantıklı bir cevabı olmasa da ekrana baktığınız zaman çözümü hemen görebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi