Brain Test 2 ”Mert Çok Fazla Oyun Oynadı Bu Kadar Yeter” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan Mert çok fazla oyun oynadı bu kadar yeter sorusunda doğru cevap nedir, Brain Test 2 isimli oyunun 10. seviyesinde sorulan Mert çok fazla oyun oynadı bu kadar yeter sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Mert çok fazla oyun oynadı bu kadar yeter” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 10: Mert Çok Fazla Oyun Oynadı Bu Kadar Yeter

Oyundaki basit ve çözümü kolay sorulardan biri de Mert çok fazla oyun oynadı sorusudur. Oyunda annesi Mert’in fazla oyun oynamasından dolayı rahatsız ancak bunu da bir türlü engelleyemiyor. Fakat bizim Mert’in oyun oynamasını engellememiz gerekiyor. Bunun için de biraz mantıklı düşünmemiz lazım.

Sorunun Cevabı: Kanepeyi Kaldır

Evet, arkada bir tane fiş görüyoruz. Bu fiş bize önemli bir ipucu veriyor. Öncelikli olarak kanepeyi kaldırın ve bir diğer elinizle fişi çekin. Bu sayede İnternet’in fişini kesecek ve Mert’in oyun oynamasını engellemiş olacaksınız. İşte bu kadar basit ve kolay.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunun özellikle 2. edisyonunda sorulan soruların bir önceki ile aynı olduğunu söylemek gerekiyor yani ortada farklı bir oyun yok. Bunun için öncelikli olarak soru cümlesinde geçen ifadelere dikkat edin. İkinci olarak sorulardaki hareketli nesnelerin tamamına da aynı zamanda dikkat edin. Son olarak da telefonu sallayarak, yan çevirerek, sağa sola döndürerek doğru çözüme ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: