Brain Test ”Merve’nin Yeni Bir Bebek Alması İçin 8 Liraya İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan Merve’nin yeni bir bebek alması için 8 liraya ihtiyacı var sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun 11. seviyesinde sorulan Merve’nin yeni bir bebek alması için 8 liraya ihtiyacı var sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Merve’nin yeni bir bebek alması için 8 liraya ihtiyacı var” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Anlaşılan Kurtlar da Ormanın Kralının Hizmetinde'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 11: Merve’nin Yeni Bir Bebek Alması İçin 8 Liraya İhtiyacı Var

Brain Test oyununda sorulan sorular arasında en kolay sorulardan biri de bu seviyedir ve çözümü de gerçek anlamda kolaydır. Özellikle Bizim Aile senaryosunda sorulan soruların nispeten daha kolay olduğu söylemek zorundayız. Bu soruya doğru bir bakış açısı ile baktığımız zaman sorunun cevabını net bir şekilde görebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Ekşi Sözlük Yazarları Maaş Alıyor mu? Yazarlık Ücreti Ne Kadar?

Sorunun Doğru Cevabı: Mıknatısı Al-Kumbarayı Kır

İlk başta yerde bulunan minik balyozu alıp kumbarayı patlatın. Ardından masanın üzerinde bulunan mıknatısı alın ve bebeğin oynadığı kum havuzuna doğru sürükleyip üzerinde dolandırın ve yerdeki paraları alıp kumbaranın yanına koyun. En sonunda ise 8 paraya da tek tek dokunun. Bu sayede 8 lirayı bulmuş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Kot Pantolon Rengi Atmaması İçin Ne Yapılır?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyundaki soruların tek bir çözüm yöntemi çerçevesinde doğru cevabına ulaşılamıyor. Bunun için her sorunun farklı bir mantık çerçevesinde çözülmesi ve her soru için farklı bir mantığın ele alınması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir