Brain Test 2 ”Birisi Aile Albümünde Doğru Sırayı Bozmuş” Sorusunda Doğru Cevap Nedir?

Brain Test oyununda sorulan birisi aile albümünde doğru sırayı bozmuş sorusunda doğru cevap nedir, Brain Test 2 oyununun 9. seviyesinde sorulan birisi aile albümünde doğru sırayı bozmuş sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”birisi aile albümünde doğru sırayı bozmuş” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 9: Birisi Aile Albümünde Doğru Sırayı Bozmuş

Oyunda sorulan sorular arasında sıralama seviyelerindeki en güç sorulardan olan bu seviyede doğru cevabı bulabilmek için öncelikle neyin neyden sonra geldiğini bilmek gerekiyor. Mesela evlilikten sonra hangi karenin gelmesi gerekiyor, önce bunu bilmemiz lazım.

Sorunun Doğru Cevabı

Öncelikli olarak mezuniyet fotoğrafını birinci sıraya; anne ile babanın tanıştığı fotoğrafı ikinci sıraya; evlendikleri fotoğrafları üçüncü sıraya; çocuklarının olduğu fotoğrafı dördüncü sıraya; çocukların fotoğrafını beşinci sıraya ve son olarak da hep beraber aynı karede oldukları fotoğrafı da son sıraya koyun. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 10. seviyeye geçebilirsiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Örneğin bu soruyu çözebilmek için aslında çok da mantık kullanmanıza gerek yok. Bu, diğer sorularda da geçerli olabilir. Bazı sorularda mantık yürütmeniz gerekli olmayabilir. Örneğin telefonu sallayın ya da ekranı ters çevirin ya da sağa sola sallayın. Oyun kısaca böyle çözülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: