Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Metin Çabuk Uyan Şehir Kötü Güçlerin İstilasına Uğradı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan metin çabuk uyan şehir kötü güçlerin istilasına uğradı sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin senaryosunda sorulan 1. seviyedeki metin çabuk uyan şehir kötü güçlerin istilasına uğradı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”metin çabuk uyan şehir kötü güçlerin istilasına uğradı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 1: Metin Çabuk Uyan Şehir Kötü Güçlerin İstilasına Uğradı

Oyundaki sorular bu senaryonun ilk baştaki sorular ile beraber biraz kolaylaşmış durumda . Bu soru da yeni seviyenin ilk senaryosu olması nedeniyle kolay ve çözümü oldukça basit bir soru. Tek yapmanız gereken ekrana biraz dikkatli bakmak. Daha sonra sorunun doğru cevabının bariz ortada olduğunu göreceksiniz.

Sorunun Doğru Cevabını: Pencereyi Aç Kıyafetlerini Giydir

Evet, ilk başta yapmanız gereken pencereyi açmanız. Daha sonra askıda bulunan ceketi alıp Metin’e giydirin. Ondan sonra da şapkayı takın. En sonunda ise arbaleti alıp Metin’in eline verin. Bu sayede Metin artık tamamen hazır olacak ve şehri kötü güçlerin istilasından kurtarmaya başlayacak.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Sorular, her seviye için farklı bir mantıkla çözülmesi gerekiyor. Bu nedenle soruları her seferinde detaylı inceleyin. Ardından her soruda ekrana rastgele dokunun. Bazı sorularda da telefonu sağa sola sallayın. Bu etkili bir yöntem olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds