Gündelik Hayat

Brain Test 2 “İçlerinden Biri Vampir ama Hangisi” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan içlerinden biri vampir ama hangisi sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin senaryosundaki 2. seviyede sorulan içlerinden biri vampir ama hangisi sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “içlerinden biri vampir ama hangisi” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 2: İçlerinden Biri Vampir ama Hangisi 

Oyunun Korkusuz Metin isimli senaryosunda sorulan 2. sorudaki bu seviyede sorunun doğru cevabına ulaşmak aslında göründüğünden daha kolay. Bu nedenle ekrana biraz dikkatli bakmak sorunun doğru cevabına ulaşmak bakımından oldukça faydalı olacaktır. 

Sorunun Doğru Cevabı: Çiviyi Batır

Evet, ilk başta yapmanız gereken yerdeki çiviyi alıp Metin’in bileğine doğru hareket ettirin. Bu sayede bileği kanayan Metin’in kolu üzerinde beliren kan damlasını alın ve en solda bulunan çocuğun üzerine doğru hareket ettirin. Bu sayede çocuğun vampir dişlerini göreceksiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyun, her soru için farklı mantıklar yürütmemizi istiyor. Bu nedenle her soruya farklı açılardan bakın. Soruları doğru ve dikkatli okuyun. Bazı sorularda telefonu birkaç kez sallamanız yeterli olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.