Brain Test 255. Seviye “Olamaz Lale’nin Çiçeği Ölmek Üzere” Sorusunun Cevabı Nedir?

Olamaz Lale’nin çiçeği ölmek üzere sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan olamaz Lale’nin çiçeği ölmek üzere sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “olamaz Lale’nin çiçeği ölmek üzere” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 255. Seviye: Olamaz Lale’nin Çiçeği Ölmek Üzere 

Bu oyunda sorulan en gerçekçi sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için bitkilerden anlamak gerekiyor. Soruda bizden istenen ölmek üzere olan bir çiçeğin tekrar canlanmasını sağlamak. Bunun için ekrana iyi odaklanmak gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı 

İlk önce binanın arkasında bulunan samanı ineğin önüne koyun. Ardından ineğin gübresini çiçeğin üzerine yerleştirin ve en sonunda da çiçeği sulayın. Bu sayede çiçeğin tekrar canlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sorunun cevabı da aslında hiç o kadar kolay değildi. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu gibi bazı sorular haricinde genel olarak oyunda sorulan soruların cevaplarında birkaç temel çözüm yöntemi etkili oluyor. Soru cümlesinde yer alan kelime ve ifadelere dikkat edin. Soru işareti veya kelimelere doğrudan cevap olabiliyor. Ekrandaki nesnelere de iyi bakın. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: