Brain Test 2 ”Onu Dondurmadan Soğutmanın Bir Yolunu Bulmalıyız” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan onu dondurmadan soğutmanın bir yolunu bulmalıyız sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 17. seviye olan onu dondurmadan soğutmanın bir yolunu bulmalıyız sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”onu dondurmadan soğutmanın bir yolunu bulmalıyız” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 230. Seviye “Eren 5 Bardak Su ve 3 Kurabiye İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 17: Onu Dondurmadan Soğutmanın Bir Yolunu Bulmalıyız

Oyunda doğru cevabı ilk bakışta görülen sorulardan olan bu seviyede doğru cevap aslında çok da uzakta değil. İlk başta her zamanki olduğu gibi bu sefer de ekrana doğru bir şekilde bakmamız gerekiyor. Bakıyoruz ekranda Seray ve yan tarafta bir tane de dede var. Dedenin yanında da içi dolu bir meyve poşeti var.

İlginizi Çekebilir:  Enginar Bozulur mu?

Sorunun Doğru Cevabı: Meyve Kesesini Yere Düşür

Evet, ilk başta dedenin yanında duran meyve kesesini yere düşürün. Daha sonra da kesenin içinden aşağıya dökülen yeşil topu alın ve Seray’ın yemekte olduğu dondurmanın üzerine koyun. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki seviyeye geçeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Şurada En Büyük Üç Numarayı Ekle'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda soruları çözmeden evvel dikkat etmeniz gerekn nokta ekranda yer alan detaylardır. Bütün detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda ekranı sallayabilir ya da ekranın her yerine rastgele dokunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara