Brain Test 2 ”Uyumadan Önce Yapması Gereken Egzersizler Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan uyumadan önce yapması gereken egzersizler var sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 18. seviye olan sorusundaki uyumadan önce yapması gereken egzersizler var doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”uyumadan önce yapması gereken egzersizler var” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 283. Seviye: “Eyvah Polis Adama Ceza Kesmeden Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 18: Uyumadan Önce Yapması Gereken Egzersizler Var

Oyunda Seray Sporda senaryosundaki en zor sorulardan olan bu seviyede doğru cevabı verebilmek için her zaman yaptığımız gibi ekrana kısaca göz atıyoruz. Ekrana baktığımız zaman sıcak yatağında yatmakta olan Seray’ı, yan tarafta masayı ve masanın üzerindeki saksıyı görüyoruz ve yatağın hemen yanında ağırlıkları da. Şimdi herkesin aklına yatağın yanında yer alan ağırlıklar gelir ancak cevabın ağırlıklarla ilgisi yok.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 296. Seviye ''Sanki Burada Yanlış Bir Şeyler Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Yede Ampulü Çıkar

Evet, ilk başta yapmanız gereken düğmeye basmak, daha sonra Seray’ın uyanmasını beklemek. Ancak burada başka işlem yapmıyoruz. Bunu tam 3 kez deniyoruz ve sonunda Seray, sinirlenip ampulü yerinden çıkarınca sağ tarafta yer alan masanın çekmecesini açıp içinden yedek ampulü çıkarın. Bu sayede Seray artık bir daha ampulü kapatmaya uğraşmayacak ve uykusundan uyanarak tamamlaması gereken egzersizleri tamamlayacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Zavallı Karga Cevizi Yiyemiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Gördüğünüz üzere sorular bazen zor bazen kolay ancak detaylara dikkat etmek çok önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri